Dlaczego my? 

Kilka słów o nas

Zaufaj specjalistom

z 15-letnim doświadczeniem

Biuro Rachunkowe „Maks” powstało w 2009 roku, specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. 

 

Na naszą obsługę księgową składa się wiele elementów.

Reprezentujemy m. in. klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS.

 

W zakresie usług kadrowo płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kardowo – płacowych.

 

Właścicielka Biura mgr Karolina Magner-Kaczmarczyk pracowała od  15 lat jako samodzielna księgowa, z-ca głównej księgowej oraz główna księgowa w Wspólnocie Mieszkaniowej. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych od 2008 roku nr certyfikatu 32143/2008, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. 

Charakter prowadzonej działalności wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, aktywnego śledzenia zmian w obowiązujących przepisach prawa.

 

Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada 

się na jakość świadczonych usług.

Biuro rachunkowe MAKS

T.: +48 693 176 081  

Mail: maksbiuro@gmail.com  

Wykonanie i opieka nad stroną:  Perspektywa Plus 

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: czynne od 15.00

Sb - Nd: nieczynne

+48 693 176 081

maksbiuro@gmail.com